top of page

JAKUB - GUY WITH CAMERA

Jakub Kracmar - GuyWithCamera

Vyrostl jsem v rodině plné fotografů a již jako dítě jsem žasl nad kouzlem zrodu fotografie na bílém fotografickém papíře, když jsem asistoval mému tatínkovi ve fotokomoře při zpracování jeho zakázek. V té době se začala formovat má láska k fotografii, která mě provází dodnes. Již na základní škole jsem byl znám jako dvorní fotograf na všech výletech a akcích, což logicky vyústilo v následné studium Fotografické školy v Praze. Po škole jsem se specializoval na svatební a reportážní fotografii, kterou jsem nabízel svým klientům jak v ČR tak v zahraniční, konkrétně Kanadě a USA, kde jsem trávil několik let svého života a nabíral zkušenosti. 

Zvu Vás tedy k návštěvě mého webu a nechme za mě "Mluvit fotografie". Pokud Vás má práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. 

 

Mezi mé referenční klienty patří např.: 

BIG SHOCK, XERTEC, HYUNDAI Czech Republic, Areál PM,  BIZERBA Canada Inc., Boaden's Banquet Centre, CMP Canada, Ontario Dental Associacion, PEO Canada - Professional Engineers Ontario - Mississauga Chapter, OSPE - Ontario Society of Professional Engineers, TAYCO, Mississauga Fine Arts Academy, GEOSOFT Inc., VINCI Construction a další privátní klienti od nichž si můžete přečíst pár slov v sekci “Recenze klientů”

KONTAKTUJTE

T:  +420 720 273 340  

E:  jakub@kracmar.com

Zpráva byla odeslána.

bottom of page